CyberEye Ltd.
    Od roku 2015, kdy byla výroba a distribuce cyberwaru oficiálně povolena, si společnost CyberEye vydobyla přední místo na světových trzích.
    Obliba produktů CyberEye pramení hlavně z mnoha lety prověřené kvality a bezpečnosti. Na celém světě nebyl zaregistrován jediný případ úmrtí zaviněného společností CyberEye nebo jejími výrobky. Máte-li zájem své tělo obohatit, neváhejte a ponořte se do našich katalogů.

A jakou jsme pro Vás připravili nabídku?


Tělový cyberware

    Bohatá nabídka svalových vláken, nervových drah a umělých orgánů, vše vyrobeno nejmodernější technologií pod značkou CyberEye. Nabízíme vše po čem můžete zatoužit. Pro těžce pracující, pro příslušníky ozbrojených sil, pro ženy v domácnosti. Z naší nabídky si vybere každý.
"Řikám Vám, že lepší zboží v tomhle voboru prostě neseženete. Prvotřídní materiál, žádný riziko. Ne jako ty šmejdy od FutureLabu. To Vám teda povim, že větší šanci zhebnout máte, když se jen tak projdete po ulici. A tady to zařídí abyste se mohli procházet třeba peklem."
       Joe Hadr, obchodní cestující

Smyslový cyberware

    Jak i název napovídá, společnost CyberEye se specializuje především na výrobu očí. Ve všech velikostech, barvách a provedeních. Infravize, zaměřovače, dalekohledy, sítnicový display, atd. Nabídka je opravdu bohatá. Neznamená to však, že podceňujeme ostatní smysly! Echolokace, čichové mapy, detekce jedů, to vše jsou funkce, které budete moci s naším smyslovým cyberwarem mít stále při sobě.
"No tak já to mám, to jo. Je to špička. No bez toho ste prostě ztracený, kdejakej vobejda Vás večer votravuje, člověk si není jistej svym životem, že jo? Jo to za mejch mladejch let ..."
       Náhodný respondent

Kontakt

    Věříme, že Vás naše nabídka zaujala, a že jsme naplnili Vaše představy o cyberwaru. Teď Vám stačí jen vyplnit jednoduchý formulář a do 14 dnů obržíte Vámi objednané zboží diskrétní formou, kterou si sami zvolíte. Stejně tak si můžete zvolit i způsob platby, který vám bude vyhovovat.
"Výrobky CyberEye plně vyhovují normě EU-20150267, platné na celém území EU. Vyjímečná kvalita testovaných vzorků nám dovoluje udělit produktům společnosti CyberEye značku Výrobek pro Vás a vřele ji doporučit všem spotřebitelům.
       Výnos ministerstva zemědělství EU z roku 2016
Autorem stránek firmy CyberEye je Tomucha.
slovo ZAVINAC tomucha.cz
Menza 17.listopadu, 7.11.1998
© Tomucha, 1998

Special thanx to:
WEBovský počítadlo za počítadlo přístupů,
Koles, za různé věci
a Tatiana Melcerová, která mi nevědomky poskytla oko pro logo firmy.


Veškeré softwarové vybavení našich produktů bylo implementováno v jazyce Java, za použití nejmodernějších design patternů špagetového programování statických metod. Více prosím čtěte na blogu Jabloku, jehož jsem skromným spolutvůrcem.