Nekuřákův deník

Autor: Tomucha

druhý týden

první týden

den 8 (úterý)
Ha! Mám tejden! A kdo je víc? Pokud by někdo usoudil, že mě bude následovat můžu Vám z fleku naprat nějakou tu radu. Tak za á. Možná asi má smysl nezačínat uprostřed tejdne. Takovej absťáček se přeci jen dost projeví na kvalitě Vaší práce atd. I když ... kdo ví. Možná je to fuk. A odkládat to na někdy potom, až budu mít volno, vezmu si na to dovolenou, až vypadne tchýně, až doděláme tenhle projekt, atp. je čirej alibismus. Co? No a za bé. Nepřehánět to s mentolovejma žvejkačkama. Není to žádnej luxus, dost Vám to poleptá dršťku.

To sou asi rady dost naprd ... no nic.

Dnes sem obdržel jednak podpůrný email (danka) jednak jsem byl vyzván abych si zapálil, protože jsem prej nesnesitelnej (fakja). I když ta výzva byl spíš ftípek, na proud "zasr..ejch č...ků" je ode mě zvyklej každej kdo mě zná. Nicméně ... nekouřím. Tak to já klidně budu nesnesitelnej. Chá, chá!

den 9 (středa)
Kromě toho, že sem se večer ožral jako hovado, se nic zvláštního nestalo. Hulilo se z vodnice (ale mamince to neříkejte). Dobře, jeden špek padnul to jo. Ale jinak sem tabákově čistej už vod tý kinofilí kalby. Čili Tomucha rulez.

den 10 (čtvrtek)
Frekvence myšlenek na cigaretu se zvolna snižuje. Aktualně bych si zapálil tak co půl hodiny. A tak jednou - dvakrát denně bych si kurva zakouřil, že ani nevíte. Průběžně jsem podporován a podkopáván z různých zdrojů.

den 11 (pátek)
Tak to sou skoro 2 tejdny, že ... Abyste věděli, já nepřestávám poprvé, ááále tak círka už potřetí. Pokaždé sem to vydržel tak těch 14 dní. No a pak viz. den 7 (Horší je nezačít ...). Ovšem tentokrát se to liší. Teď už to totiž znám, he, he, he to mluví ďááábel, zlóóóóóóóó----óóóó. Sem v pohodě, rozumíte?!!! Ja si prostě nezapálííím, he, he, he.

den 12 (sobota)
Nic zvláštního. Večer sem dobře zakalil, furt mě nabízeli cigára já je fakoval. Pohodka.

den 13 (neděle)
Nic.

den 14 (pondělí)
Taky nic. Je to docela v poho. Člověk si sice neodpustí úvahy nad různejma splečensky přajatelnějšíma formama kouření, jako dýmka, doutníček ... ale není to nic co by mě nějak trhalo žíly. Prosté uvědomění si toho, že není pravda, že: "to mám pod kontrolou", bohatě stačí na překonání nějakých takových pokušení. To je věta co?

Autor: Tomucha


Tento deník je pravdivý. Jakákoliv podobnost s osobami žijícími není podobnost, ale jedná se o ty osoby.